Akcia Novinka Tip Zväčšiť
 

Polar DPIEH0080SA0A

 

CHLADIACI VÝKON .......... 8,0 KW

VYKUROVACÍ VÝKON ...... 8,2 KW

 

Komplexné úsporné riešenie na vykurovanie a chladenie domu - Tepelné čerpadlo vzduch-voda

€4 299
   
Kód tovaru 222
Značka Polar
Kategória Polar
Záruka 3 roky
 

Tepelné čerpadlo vzduch-voda, chladiaci ohrievač s hydraulickými komponentmi, 8,0 kW, 1 ~ 230 V, inverter,  s 6,0 kW elektrickým ohrievačom

Tepelné čerpadlo Polar používa dvojstupňovú technológiu kompresie a entalpínu, ktorá dokáže dodať teplotu vykurovacej vody do 60 ° C. Výkon vykurovania sa znižuje v malej miere aj pri nízkych teplotách okolia, čo zjednodušuje používanie v chladných priestoroch pre systémy na ohrev teplej vody.

Tepelné čerpadlo je vysokovýkonná jednotka so špeciálnymi funkciami, ako je ovládanie teploty, dovolenkový režim, režim spánku, týždenný časovač, prednastavenie času a teploty, obmedzenie teploty podlahy. Funkcie uspokoja širokú škálu potrieb zákazníkov. 
Tepelné čerpadlo Polar používa dvojstupňový kompresor a individuálny priechod vzduchu pre vetranie. Jeho vykurovací výkon je pozoruhodne vysoký pri nízkych teplotách okolia a výstupná teplota vykurovacej vody môže byť až 60 ° C. 
Systém tiež používa špeciálny režim prechodného ovládania, ktorý zabezpečuje, že kompresor vždy pracuje s najlepšou účinnosťou.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.